Bezpłatny webinar 26 czerwca (środa)

Jak otworzyć się na skok kwantowy w relacjach?

Trzy najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć,
aby dokonać skoku kwantowego w swoich relacjach.

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Odnosisz sukcesy na polu zawodowym i prywatnym, tylko jakoś w relacjach Ci nie klika?

Marzysz o bliskiej relacji z mężczyzną, ale stwarzasz dystans w relacjach z mężczyznami lub jesteś sama?

Masz wrażenie, że dla większości mężczyzn jesteś zbyt silna?

Marzysz o tym, aby być bliżej w relacji, aby być widziana, słyszana i rozumiana?

Chciałabyś czuć się w relacji adorowana, kochana i rozpieszczana?

Wyobraź sobie, że jesteś w relacji, w której czujesz się adorowana i rozpieszczana.

Wyobraź sobie, jak stajesz się magnesem dla mężczyzn, których Ty sobie wybrałaś. 

Wyobraź sobie, że jest przy Tobie Ktoś, kto wspiera Cię wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Ktoś, kto Cię widzi, słyszy i rozumie. Ktoś dla kogo Ty i Twoje potrzeby są ważne.

W trakcie webinaru:

  • Dowiesz się jaki wpływ na Twoje wybory i zachowania w kontekście bliskich  relacji z mężczyznami ma Twoja podświadomość.
  • Odkryjesz swoje nieuświadomione przekonania na temat relacji.
  • Połączysz się z tą częścią Ciebie, która ma w sobie MOC do budowania bliskich relacji i dowiesz się, jak to ucieleśnić.

Podekscytowana? Jeśli tak, to widzimy się 26 czerwca. Pamiętaj o zabraniu swojego notesu i czegoś do pisania. 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Ania!
 Jestem coachem transformacyjnym
i mentorką kobiet gotowych na skok kwantowy w relacjach.
Jeśli marzysz o tym, aby Twoje relacje z mężczyznami były bliskie, pełne wzajemnego wsparcia, zrozumienia i szacunku , a masz wrażenie, że z każdą kolejną relacją, ta wizja coraz bardziej się oddala, to wiedz, że Cię widzę, słyszę i rozumiem.
Przeszłam tę drogę i wiem jak to jest, kiedy ma się wrażenie,
że „prawdziwi”, „męscy” mężczyźni to gatunek wymarły
Przez wiele lat samodzielnie wychowywałam córkę, wspinając się krok po kroku po szczeblach kariery i spełniając własne marzenia
i marzenia córki. Tylko jednego  z marzeń nie mogłam spełnić, tak, jakby zupełnie było poza moim zasięgiem.
W głębi serca wciąż marzyłam o stworzeniu szczęśliwego związku
i założeniu rodziny. Niestety na mojej drodze pojawiali się nieodpowiedni mężczyżni, a raczej chłopcy, przez co z każdym kolejnym rokiem miałam coraz mniejszą nadzieję na spełnienie tego marzenia. Nie poddałam się. Jako urodzona fighterka szukałam różnych dróg
i w końcu znalazłam tę, która pozwoliła mi na zmianę. I uwaga najważnieszym odkryciem było to,
że potrzebowałam aby ta ZMIANA zaszła we mnie.
Od ponad 3 lat jestem w cudownym, wspierającym związku.
Tworzymy zgraną rodzinę. Dzielimy wspólne radości i troski.
Oswoiłam swoje lęki. Już się nie boję, że zostanę zdradzona, oszukana lub porzucona. Kocham i jestem kochana.
Jeśli tak jak ja kiedyś, w głębi serca marzysz o stworzeniu szczęśliwego związku, ale nie wiesz jak to zrobić, to pozwól, że pokażę Ci jak zrobić skok kwantowy w relacjach.
Stworzyłam metodę pracy, która pomogła nie tylko mnie, ale również moim klientkom otworzyć się na ZMIANĘ i stworzyć relacje, o jakich kiedyś tylko marzyły.

Dzisiaj moją misją jest wesprzeć jak największą liczbę kobiet w głębokiej transformacji i powrocie do SIEBIE, powrocie do MIŁOŚCI. Wierzę, że każda z nas ma w sobie moc do tworzenia relacji pełnych miłości, akceptacji i harmonii. Czasem tylko potrzebujemy przewodnika, który wskaże nam drogę do tej mocy.

Pracuję na poziomie umysłu, emocji oraz ciała. Techniki uwalniania emocji łączę z metodami CBT (praca z przekonaniami) oraz technikami pracy z ciałem- Somatic Experiencing. 

NIE CZEKAJ

Webinar ma ograniczoną liczbę miejsc

 

OPINIE O MOICH WEBINARACH

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

„Webinar uświadomił mi jak ważna i cenna jest komunikacja z drugim człowiekiem.(…)Chciałabym się posługiwać językiem żyrafy, który jest pełen empatii, szczerości, gdzie w lekki sposób potrafimy mówić o swoich potrzebach, mając na uwadze również potrzeby partnera oraz świadomość, że nie tylko on jest w stanie je zaspokoić. Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

Karolina

“Biorę dla siebie to, że jesli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze
z nikim”.

„Biorę dla siebie z tego webinaru, aby mówić o potrzebach wprost(…). Biorę to, że druga osoba nie zaspokoi moich najgłębszych potrzeb z poziomu małej dziewczynki, jeśli ja jako dorosła kobieta nie dam sobie zrozumienia, życzliwości dla siebie, dowartościowania dla samej siebie. Biorę to, że jeśli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze z nikim „.

Monika

“Cudowny webinar”.

Cudowny webinar. Bardzo wiele mi uświadomił. Dziękuję„.

Asia

„Dziękuję za cudowne spotkanie”.

Aniu, dziękuję bardzo za cudowne spotkanie”.

Magdalena