Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Ania!
 Jestem coachem transformacyjnym i terapeutką holistyczną. 
Wspieram kobiety w budowaniu zdrowych, bliskich i trwałych relacji ze sobą i z innymi ludźmi. Pomagam im odkryć i wzmocnić poczucie własnej wartości oraz uczę je jak zacząć obdarzać miłością siebie.
Jeśli z jednej strony pragniesz miłości i bliskości mężczyzny,
a z drugiej strony tak bardzo boisz się rozczarowania,
 że jesteś sama lub wybierasz nieodpowiednich partnerów,
to wiedz, że Cię widzę, słyszę i rozumiem.
Przeszłam tę drogę i wiem jak Ci ciężko.
Przez wiele lat motałam się od relacji do relacji, coraz bardziej raniąc siebie i tracąc nadzieję, że miłość w moim przypadku
w ogóle jest możliwa. Każdy kolejny partner pokazywał mi jakąś utraconą część mnie, jakąś nieuzdrowioną ranę z dzieciństwa. Przeszłam wiele, jednak w głębi serca wciąż marzyłam
o stworzeniu szczęśliwego związku i założeniu rodziny.
Nie poddałam się. Szukałam różnych dróg i w końcu znalazłam tę, która pozwoliła mi na zmianę. Dziś jestem wdzięczna każdemu z tych mężczyzn, którzy byli mi przewodnikami i doprowadzili do miejsca
w którym dzisiaj jestem. Był jednak czas, być może taki, jak u Ciebie dzisiaj, że byłam pogrążona w głębokiej depresji, żalu i poczuciu niesprawiedliwości, że akurat mnie to spotkało. To już za mną.
Od ponad 3 lat jestem w cudownym, wspierającym związku.
Tworzymy zgraną rodzinę. Dzielimy wspólne radości i troski.
Oswoiłam swoje lęki. Już się nie boję, że zostanę zdradzona, oszukana lub porzucona. Kocham i jestem kochana.
Jeśli tak jak ja kiedyś, w głębi serca marzysz o stworzeniu szczęśliwego związku lub potrzebujesz zobaczyć światło w tunelu pełnym ciemności, to zapraszam Cię do siebie.

Stworzyłam metodę pracy, która pomogła nie tylko mnie,
ale również moim klientkom uzdrowić  lęki, przepracować stare schematy i co najważniejsze otworzyć się na miłość do siebie. 

Dzisiaj moją misją jest wesprzeć jak największą liczbę kobiet
w głębokiej transformacji i powrocie do SIEBIE, powrocie do MIŁOŚCI. Wierzę,że każda z nas ma w sobie moc do tworzenia relacji pełnych miłości,akceptacji i harmonii. Czasem tylko potrzebujemy przewodnika, który wskaże nam drogę do tej mocy.

Czy jesteś gotowa na głęboką transformację?

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“Ten program naprawdę zmienił moje życie.”

„Aniu, masz w moim sercu specjalne miejsce. Myślę, że mnie uratowałaś. Ten program naprawdę zmienił moje życie! Dziękuję. Teraz czuję się szczęśliwa”.

Aga

“To działa! Otworzyłam się na miłość”.

Najwazniejszą rzeczą, którą chcę Ci powiedzieć jest to, że to działa! Przystępowałam do programu z mieszanymi uczuciami, ale pod koniec poczułam w sobie pewność, pierwszy raz od wielu, wielu lat, że chcę tego, że chcę się otworzyć na miłość i stało się coś niesamowitego pierwszy raz od dziesięciu lat dostałam zaproszenie na randkę. To nie jest przypadek”.

Aleksandra

“Moje życie może byc i jest piękne w pojedynkę”.

Chcę Ci podziękować za to ,że pojawiłaś się w moim życiu i pomogłaś mi zrozumieć że moje życie może być i jest piękne w pojedynkę ☺️
Wierzę że już teraz wszystko będzie inaczej ,bo już to rozumiem ,małymi kroczkami codziennie zbliżam się do siebie i swoich celów, dzięki Tobie”.

Oliwia

„Ania pomogła mi wyjść z relacji, w której źle się czułam”.

Cieszę się, że mogłam spotkać na swojej drodze Anię. Jej zaangażowanie
i ogromna wiedza w temacie relacji damsko-męskich pozwoliły mi zmierzyć się z ograniczającymi przekonaniami, a także odzyskać poczucie własnej wartości. Ania w programie „Otwórz się na miłość” jako bardzo dobry obserwator okazuje wiele cierpliwości, daje narzędzia które NAPRAWDĘ pomagają,
a jej trafne pytania coachingowe pozwalają na odkrywanie własnych zasobów pomiędzy spotkaniami.
Ania pomogła mi wyjść z relacji w której źle się czułam i była przy mnie wtedy kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Program który stworzyła, jest dosłownie „szyty na miarę” a osoby poznane podczas warsztatów okazują się naszymi bratnimi duszami.Serdecznie polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i być
w końcu szczęśliwym. 
Dziękuje za wsparcie i pomoc!

Agnieszka