BEZPŁATNY WARSZTAT 21 MAja (WTOREK)

Jak przerwać zaklęty krąg nieudanych relacji
z mężczyznami
i otworzyć się na miłość?

Trzy najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć,
jeśli chcesz stworzyć zdrową, bliską
i pełną miłości relację z mężczyzną.

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Nie masz szczęścia w miłości? Wydaje Ci się, że zawsze trafiasz na niewłaściwe osoby?

Marzysz o bliskiej relacji z mężczyzną, ale stwarzasz dystans lub jesteś sama, bo boisz się, że nie udźwigniesz kolejnego rozczarowania? Boisz się zaufać?

Gdy tylko minie pierwsza fala zakochania, poszukujesz haczyków w partnerze lub wywołujesz kłótnie o błahostki tylko po to, żeby porzucić go zanim on to zrobi pierwszy?

Wciąż przyciągasz do swojego życia albo mężczyzn nie gotowych na stały związek albo zajętych albo zdystansowanych albo szybko Cię porzucających lub zdradzających?

Wyobraź sobie, że to, o czym przestałaś już marzyć, że to co jest głęboko zakopane na dnie Twojego serca staje się rzeczywistością. 

Wyobraź sobie, że jest przy Tobie Ktoś, kto wspiera Cię wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Ktoś, kto Cię widzi, słyszy i rozumie. Ktoś dla kogo Ty i Twoje potrzeby są ważne.

W trakcie webinaru nie tylko dowiesz się co sprawia, że jesteś sama lub wciąż motasz się od relacji do relacji, przyciągając niewłaściwych mężczyzn, ale również dzięki ćwiczeniom warsztatowym będziesz miała okazję zobaczyć, co w Twoim przypadku jest kluczowe, aby dokonać zmiany. Podczas naszego spotkania odkryjesz swoje przekonania na temat związków, a po nim będziesz potrafiła z nimi pracować. Dowiesz się również jak relacje z najbliższymi z Twojego wczesnego dzieciństwa, dziś wpływają na Twoją dorosłość i co możesz zrobić, aby odczarować swojego „pecha do mężczyzn”. Jesteś gotowa? Bo ja już nie mogę się doczekać 🙂 Na webinar przygotuj coś do pisania ( najlepiej ołówek i długopis), czystą kartkę i pyszną herbatkę. To będzie dobrze spędzony czas.

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Ania!
 Jestem coachem transformacyjnym i terapeutką,
wspieram kobiety, które w głębi serca marzą o zbudowaniu zdrowej
i wspierającej relacji ze sobą i z mężczyzną.
Jeśli z jednej strony pragniesz miłości i bliskości mężczyzny, 
a z drugiej strony tak bardzo boisz się rozczarowania,
 że jesteś sama lub wybierasz nieodpowiednich partnerów,
to wiedz, że Cię widzę, słyszę i rozumiem.
Przeszłam tę drogę i wiem jak Ci ciężkoPrzez wiele lat motałam się od relacji do relacji, coraz bardziej raniąc siebie
i tracąc nadzieję, że miłość w moim przypadku 
w ogóle jest możliwa. W głębi serca wciąż marzyłam o stworzeniu szczęśliwego związku i założeniu rodziny. Nie poddałam się.
Szukałam różnych dróg i w końcu znalazłam tę, która pozwoliła mi na zmianę.
Od ponad 3 lat jestem w cudownym, wspierającym związku.
Tworzymy zgraną rodzinę. Dzielimy wspólne radości i troski.
Oswoiłam swoje lęki. Już się nie boję, że zostanę zdradzona, oszukana lub porzucona. Kocham i jestem kochana.
Jeśli tak jak ja kiedyś, w głębi serca marzysz o stworzeniu szczęśliwego związku, ale nie wiesz jak to zrobić, to chętnie
Tobie pomogę .

Stworzyłam metodę pracy, która pomogła nie tylko mnie,
ale również moim klientkom uzdrowić  lęki, przepracować stare schematy i co najważniejsze otworzyć się na miłość do siebie. 

Dzisiaj moją misją jest wesprzeć jak największą liczbę kobiet
w głębokiej transformacji i powrocie do SIEBIE, powrocie do MIŁOŚCI. Wierzę, że każda z nas ma w sobie moc do tworzenia relacji pełnych miłości, akceptacji i harmonii. Czasem tylko potrzebujemy przewodnika, który wskaże nam drogę do tej mocy.

 

NIE CZEKAJ

Webinar ma ograniczoną liczbę miejsc

 

OPINIE O MOICH WEBINARACH

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

„Webinar uświadomił mi jak ważna i cenna jest komunikacja z drugim człowiekiem.(…)Chciałabym się posługiwać językiem żyrafy, który jest pełen empatii, szczerości, gdzie w lekki sposób potrafimy mówić o swoich potrzebach, mając na uwadze również potrzeby partnera oraz świadomość, że nie tylko on jest w stanie je zaspokoić. Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

Karolina

“Biorę dla siebie to, że jesli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze
z nikim”.

„Biorę dla siebie z tego webinaru, aby mówić o potrzebach wprost(…). Biorę to, że druga osoba nie zaspokoi moich najgłębszych potrzeb z poziomu małej dziewczynki, jeśli ja jako dorosła kobieta nie dam sobie zrozumienia, życzliwości dla siebie, dowartościowania dla samej siebie. Biorę to, że jeśli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze z nikim „.

Monika

“Cudowny webinar”.

Cudowny webinar. Bardzo wiele mi uświadomił. Dziękuję„.

Asia

„Dziękuję za cudowne spotkanie”.

Aniu, dziękuję bardzo za cudowne spotkanie”.

Magdalena