BEZPŁATNY Warsztat 14 maja (WTOREK)

Jak pokochać siebie, dzięki uzdrowieniu ran wewnętrznej dziewczynki?

Wszystko czego potrzebujesz, aby otworzyć swoje serce i umysł na odzyskanie własnej mocy , na zwiększenie poczucia samoakceptacji i odbudowanie poczucia własnej wartości.

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czujesz się niewystarczająca? Nie dość dobra, aby zasłużyć na kogoś / coś lepszego?

Wciąż porównujesz się do innych i czujesz się od nich gorsza?

W Twojej głowie często pojawia się myśl, że nie zasługujesz na miłość albo musisz być "idealna", aby na nią zasłużyć?

Często masz poczucie, że "powinnaś się zmienić" być "jakaś", tylko nie taka, jaka jesteś?

Czujesz, że jesteś niewidzialna dla mężczyzn, dla awansów w pracy czy pieniędzy?

Bardzo silnie reagujesz na słowa krytyki? Złościsz się szybko albo "mielisz w sobie godzinami" to, co ktoś Ci powiedział?

Jesteś bardzo krytyczna wobec siebie i nie potrafisz odpuścić ?

Nie potrafisz albo boisz się mówić o swoich potrzebach i emocjach z obawy przed oceną ze strony innych?

To tylko z niektórych stwierdzeń, które często pojawiają się u osób, którym brakuje wiary w siebie, we własną moc. 

Jeśli odnalazłaś się w którymś z tych stwierdzeń albo masz jakieś swoje, które wyraźnie świadczy o braku akceptacji siebie, to ten warsztat jest dla Ciebie. Podczas tego wspólnie spędzonego czasu:

 

Dowiesz się, gdzie mają swoje źródło te przekonania i czemu tak mocno nas trzymają.

Rozpoznasz nieuświadomione przekonania na własny temat oraz dostaniesz narzędzia do ich zmiany.

Podczas głębokiej wizualizacji terapeutycznej doświadczysz jak połączenie się ze swoim wewnętrznym dzieckiem wesprze Cię w procesie samoakceptacji.

Odkryjesz własne zasoby i będziesz zmotywowana do tego, aby ruszyć w kierunku zmian z "niewystarczającej" i "muszącą zasłużyć na" na " wartą i zasługującą na wszystko, co najlepsze".

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Ania!

 

Wspieram kobiety w odkrywaniu własnego potencjału, odnajdywaniu poczucia własnej wartości i budowaniu relacji. Towarzyszę im w odkrywaniu własnej mocy i esencji kobiecości.

Pracuję holistycznie, co oznacza, że w swojej pracy poza standardowymi narzędziami coachingowymi, korzystam
z narzędzi krótkoterminowej terapii kryzysowej,
technik uwalniania emocji oraz pracy z cialem- Somatic Experiencing.

Uważam, że najważniejszym czynnikiem zmiany jest dotarcie do traumy na poziomie umysłu, emocji i ciała oraz uzdrowienie jej. Dlatego bardzo często pracę z podświadomością
( wizualizacje terapeutyczne) łączę z pracą z ciałem.

Prowadzę coaching indywidualny i grupowy. Stworzyłam autorski program coachingu grupowego „Otwórz się na miłość”, który wspiera kobiety w budowaniu zdrowych i bliskich relacji ze sobą
i innymi ludźmi. Stale poszerzam swoją ofertę o kolejne kursy online, których celem jest wsparcie jak największej liczby kobiet
w uzdrowieniu ran i powrocie do domu, powrocie do siebie. 

Swoją wiedzą i doświadczeniem, dzielę się na you tube oraz
w grupie na FB Kobieta w Mocy.

NIE CZEKAJ

Webinar ma ograniczoną liczbę miejsc

 

OPINIE O MOICH WEBINARACH

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

„Webinar uświadomił mi jak ważna i cenna jest komunikacja z drugim człowiekiem.(…)Chciałabym się posługiwać językiem żyrafy, który jest pełen empatii, szczerości, gdzie w lekki sposób potrafimy mówić o swoich potrzebach, mając na uwadze również potrzeby partnera oraz świadomość, że nie tylko on jest w stanie je zaspokoić. Ten webinar jest cudownym początkiem pracy nad sobą”.

Karolina

“Biorę dla siebie to, że jesli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze
z nikim”.

„Biorę dla siebie z tego webinaru, aby mówić o potrzebach wprost(…). Biorę to, że druga osoba nie zaspokoi moich najgłębszych potrzeb z poziomu małej dziewczynki, jeśli ja jako dorosła kobieta nie dam sobie zrozumienia, życzliwości dla siebie, dowartościowania dla samej siebie. Biorę to, że jeśli nie będzie mi dobrze ze sobą, to nie będzie mi dobrze z nikim „.

Monika

“Cudowny webinar”.

Cudowny webinar. Bardzo wiele mi uświadomił. Dziękuję„.

Asia

„Dziękuję za cudowne spotkanie”.

Aniu, dziękuję bardzo za cudowne spotkanie”.

Magdalena